700 W – szybkie i wydajne blendowanie
ProMix dla optymalnego przepływu składników
Tryb Turbo, 2 ustawienia prędkości
Rozdrabniacz, trzepaczka, pojemnik w zestawie
Ergonomiczna budowa i osłonka przeciwrozpryskowa
Philips ProMix HR2543 to blender ręczny, który dzięki mocy 700 W i zaawansowanej technologii ProMix zapewnia szybkie i dokładne mieszanie składników. Trójkątny kształt końcówki optymalizuje przepływ jedzenia, co pozwala na uzyskanie idealnej konsystencji w krótszym czasie. Tryb Turbo umożliwia blendowanie nawet najtwardszych składników za jednym naciśnięciem przycisku.
Blender HR2543 to nie tylko narzędzie do blendowania – w zestawie znajdziesz kompaktowy rozdrabniacz oraz trzepaczkę, które pozwalają na przygotowanie szerokiej gamy potraw. Możesz siekać zioła, orzechy czy cebulę, a także ubijać bitą śmietanę, majonez czy ciasto naleśnikowe. Jednoprzyciskowy system odłączania akcesoriów sprawia, że zmiana funkcji jest szybka i wygodna.
Ergonomiczna budowa blendera zapewnia wygodę podczas pracy, a osłonka przeciwrozpryskowa zapobiega bałaganowi w kuchni. Solidna konstrukcja z metalową końcówką gwarantuje trwałość, a dołączone akcesoria, takie jak pojemnik, ułatwiają codzienne gotowanie. Dzięki temu urządzeniu przygotowanie zdrowych, domowych posiłków staje się szybkie i bezproblemowe.